ZADYMIACZEpl

Nie pytaj co może dla ciebie zrobić sojusz,zapytaj co ty możesz zrobić dla sojuszu...


#1 2010-02-02 16:34:20

 magdda

Administrator

Skąd: Dąbrowa
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Szpiegostwo

* XXXX[XX:XX]-39%
* XXXX [XX:XX]- 79%
* XXXX [XX:XX]- 5%
* XXXX [XX:XX]- 32%
* XXXX [XX:XX]- 27%
* DDDD [XX:XX]- lotka? nie lotka? 5%

-żadne miasto nie jest bezpieczne
-w każdym mieście można sprawdzić-garnizon.
-w każdym mieście można wykryć ruchy floty/wojsk.

szczegółowej: (zakładam stan podczas wojny)
1) Wróg wykryje szpiegiem "Szpieguj miejski skarbiec"-widzi czy pieniądze Ci upływają-jak tak- oznaka, ze gdzieś płyniesz na misję, bądź stacjonujesz wojsko w innym mieście-więc wycofa atak, bo wie, ze Twych wojsk nie znajdzie.
2) Wróg wykryje "Sprawdź magazyn"- weźmie ci siarkę-byś nie mógł się uzbroić.
3) Wróg wykryje "szpieguj poziom badań"- widzi Twoje badania-widzi na jakim poziomie masz rozwinięte jednostki i jakie jednostki już odkryłeś-czyli czy ma ustawić się na silny atak lub upewni się, że pokona cię byle czym.
4)Gracz A chce Cię napaść- wystarczy, że sprawdzi status off / online w mieście "DDDD" i wie-czy atak się mu opłaci, czy ty uciekniesz....-na darmo nie będzie ujawniał swej pozycji
5)Wróg odkryje opcje "szpieguj garnizon"- wie czy wojsko jest w konkretnym mieście (połączy to ze statusem on/offline i wie na 100% czy nabije WSL czy nie)
6) Wróg odkryje łatwo "Obserwuj flotę i ruch wojsk" będzie wiedział- skąd płyniesz, dokąd płyniesz, o której przybędziesz na miejsce- wniosek? nastawi pułapkę, skrzyknie swych kompanów, będzie widział, gdzie płynie Twoja flota, więc jaki jest następny pobliski Twój cel, a jak Twój to i innych.
7)Gracz A chce napaść mnie (biedną, łagodną Trisz) ,  jako że jestem Generałem-logika mówi- że często piszę do sojuszu. Gracz A, bierze opcje "Obserwuj komunikację" i widzi, kiedy ostatni raz pisałam wiadomość do sojuszu. Widzi, że jest na przykład 24. ostatni post był o 20, później inni pisali a Triszja nie, więc wniosek jaki?- Trisz jest offline można ją napaść, nie ma podglądu generała-można innych też napadać.

takie wnioski-słabego kontrwywiadu. są inne, daleko idące, ale to jak pisanie rozdziału magisterki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowytemat.pun.pl www.pokemoon.pun.pl www.mhhk.pun.pl www.redstar.pun.pl www.chemiagr2.pun.pl